У Кропивницькому стартує третій сезон проекту "Спортивне місто - здорова нація", започаткований народним депутатом України Олександром Горбуновим. Призовий фонд загальноміських змагань збільшено і тепер складає 600 тисяч гривень окремої субвенції Державного Бюджету України. Цього разу заохочувальні кошти - 6 тисяч гривень отримають усі команди, які братимуть участь у змаганнях. По 10 тисяч гривень для своїх навчальних закладів здобудуть і півфіналісти.

Заявки на участь у проекті "Спортивне місто - здорова нація" подали 34 навчальні заклади обласного центру. Сьогодні всі школи методом жеребкування були розподілені на 12 груп, які і змагатимуться за потрапляння до півфіналу.

 - Ми врахували усі ваші побажання і хочу повідомити, що цього разу у проекті "Спортивне місто - здорова нація" змагатимуться між собою команди 12 малих шкіл та 22 великих. В цьому сезоні ми також вирішили збільшити призовий фонд проекту, щоб змотивувати усі навчальні заклади брати участь у загальноміських змаганнях. Традиційно переможець отримає 200 тисяч гривень, бронзовий призер 100 тисяч, команда, яка посяде третє місце здобуде 50 тисяч і четверте місце складе 20 тисяч гривень. Також всі команди отримають подарунки від наших партнерів та спонсорів, - сказав Олександр Горбунов.

На данном изображении может находиться: Олександр Горбунов и Павел Иванов, люди стоят

За словами головного судді змагань Євгена Савранського, перший відбірковий етап пройде у суботу 13 квітня, другий та третій 20-21 квітня. Півфінал та фінал змагань заплановані на травень. Традиційно усі відбіркові етапи проходитимуть у спортивній залі факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В.Винниченка.

 - Ми попрацювали та змінили програму. На першому етапі  додали туристичні напрямки, позмінювали естафети зробили все так, щоб це виглядало видовищно та цікаво. Бажаю усім успіхів, показати хороші результати та пройти до піфіналу. І обов'язково запрошуйте уболівальників, які будуть вас активно підтримувати, - зазначив Євген.

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Олександр Горбунов и Павел Иванов, люди сидят

Нагадаємо, що два сезони поспіль переможцями проекту "Спортивне місто - здорова нація" стала команда школи №17. За словами вчителя фізкультури Олега Білобабченка, за виграні кошти їм вдалося значно поліпшити матеріально-технічну базу свого навчального закладу.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и текст

На данном изображении может находиться: 19 человек, в том числе Ігор Андрощук, Наташа Сарафанова и Светлана Коропалова, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди сидят

На данном изображении может находиться: 19 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 8 человек, в том числе Наташа Сарафанова, люди сидят, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и люди сидят

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Павел Иванов, экран и в помещении

На данном изображении может находиться: 4 человека

На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Алексей Коваленко, люди сидят и ребенок

На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Алексей Коваленко, Олександр Горбунов и Ігор Андрощук, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, небо, дерево и на улице