19-річному кропивничанину Вінсенту Овіаве терміново потрібні кошти на проведення опетивного втручання в Київському інституті травматології та ортопедії НАМН України. Про це редакції сайту "Кропивницький.UA" повідомила бабуся та опікун хлопця Наталія Козенко.

Зі слів жінки, Вінсент - сирота, росте без батьків. Він студент-першокурсник, отримує стипендію, проте зібрати самостійно гроші на операцію вони з онуком не в змозі.

"23 травня 2017 року 16-річний Вінсент здавав перший екзамен ЗНО в НВК "Кіровоградський колегіум" та пішов на тренування з панкратіону. Повертаючись з тренування, на перехресті вулиць Гоголя та Великої Перспективної "Volkswagen Polo" налетів на ВАЗ та  врізався у дерево, від якого іномарку відкинуло на світлофор. Саме тоді Вінсент постаждав як пішохід: металевий стов впав на ліву ногу, в результаті чого хлопець отримав численні травми. 

З відкритим переломом  гомілковостопного суглоба його госпіталізували та прооперували в дитячій обласній лікарні, потім робили пластику в опіковому відділенні обласної лікарні, згодом звертатились в нститут травматології в Києві. Вінсент отримав інвалідність, спочатку пересувався на інвалідному візку, потім на милицях, зараз використовує спеціальний бандаж з металевими пластинами та шкутильгає. 

На сьогоднішній день Вінсент переніс п'ять операцій. Зараз у нього в колінному суглобі зруйновано хрящ і все тримається просто на одній зв'язці, яка теж є нанадійною. Другого серпня, на консультації в Київському інституті травматології та ортопедії НАМН України, оглянувши та зробивши обстеження, нам сказали, що терміново необхідно робити операцію, оскільки зв'язка в будь-який момент може зруйнуватись, все в колінному суглобі зруйнується, потрібно буде замінювати суглоб. На операцію потрібно зібрати 51 тис.грн та ще 10 тис. грн на ребілітацію", - зазначила Наталія Козенко. 

Карта ПриватБанк: 5168 7573 6854 0862


Коментарі

Залиште свій коментар