Майже три роки не можуть завершити реконструкцію спортивної школи олімпійського резерву в Кропивницькому. Розповів Суспільному голова обласної комісії з відбору проєктів, які фінансуються Фондом регіонального розвитку Ігор Кузьмін. Дату закінчення реконструкції змінювали двічі.

Реконструкцію школи почали у жовтні 2017 року. Закінчити мали наприкінці 2018. Така інформація була на будівельному паспорті три роки тому. На реконструкцію школи виділили 47 мільйонів гривень – розповів Сергій Коваленко, який був першим заступником голови обласної адміністрації з 2015 по 2019 роки. 

Торік після коригування проєктно-кошторисної документації вартість реконструкції зросла до 61 мільйону гривень. “14 мільйонів, які потрібні для завершення є, 13 мільйонів – це кошти Державного фонду регіонального розвитку, і понад 1 мільйон – це кошти співфінансування з обласного бюджету”.

Після завершення реконструкції у школі буде стометрова бігова доріжка, сектори для стрибків із жердиною, стрибків у висоту та довжину, два ігрові майданчики розміром 20 на 40 метрів, зона для тренування рятувальників і бейсбольна галерея.

Що треба зробити у спортшколі для її відкриття, пояснює директор спортшколи олімпійського резерву № 2 Віталій Винокуров. “Залишилося покриття повністю, розмітка, освітлення і тепло”. Каже, передбачене виділення земельної ділянки під благоустрій та парковку автотранспорту. За словами Ігоря Кузьміна, будівельна готовність школи складає 92 %. ЇЇ планують відкрити до 1 вересня. Нині будівельники готують у залі місця для встановлення сидінь для глядачів.

Джерело: Суспільне 

Коментарі

Залиште свій коментар