Щорічно, з 2003 року третьої суботи травня в Україні святкується День Європи. 19 травня з 10.00 до 15.00 у Ковалівському парку міста Кропивницького у рамках відзначення Дня Європи в Україні відбудеться фестиваль «Єврофест – 2018».

«Єврофест - 2018» об’єднує діяльність євроклубів Кіровоградщини та проєвропейські громадські ініціативи. Цього року активну участь беруть 33 євроклубів м. Кропивницького та Кіровоградської області, громадські організації «Полонія»,  «Нашіте Хора», «Розвиток», «Союз вірмен України в Кіровоградській області», «Інтелігенція ромів Кіровоградщини».

Заходи фестивалю різноманітні, цікаві, яскраві та змістовні. Ковалівський парк м. Кропивницького перетвориться на Європейське містечко, у рамках якого будуть працювати творчі майстерні, інформаційні  та ігрові палатки, де можна буде отримати інформацію про можливості навчання та волонтерства в Європі, взяти  участь у цікавих іграх, вікторинах, конкурсах. 

Кожен мешканець нашого міста  зможе переглянути  виставки кращих робіт талановитої молоді, що присвячені Дню Європи. Про європейські цінності, глобальні цілі десятиліття, особливості історії та культури країн Європейського Союзу можна буде дізнатись під час презентацій євроклубів Кіровоградщини та національних товариств. У рамках роботи Європейського містечка планується робота інтерактивного стенду опитування, де кожен бажаючий зможе  залишити власні думки та  свої побажання на тему: «Україна – європейська країна».

Запрошуємо мешканців та гостей міста взяти активну участь у святкуванні  Дня Європи в України.

Чекаємо на вас 19 травня 2017 року 10.00 до 15.00 на площі Героїв майдану та у Ковалівському парку міста Кропивницького.

Початок «Єврофесту» о 10.00 на площі Героїв майдану


Коментарі

Залиште свій коментар