2 червня о 12.00 у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського відбудеться відкриття виставки арт-квілту «Кольорові мрії» Людмили Кривенко. Про це повідомляє Кіровоградська наукова бібліотека ім. Чижевського в мережі Фейсбук, інформує "Кропивницький.UA".

Одне з численних призначень мистецтва – даруючи радість – дивувати людей. Яскравий творчий доробок майстрині арт-квілту та клаптикового шитва Людмили Кривенко є саме таким. Навіть назви робіт створюють ліричний та поетичний настрій: «Цвітіння сакури», «Сніг у квітні», «Колібрі», «Туман яром», «Дівчинка та море»…

Творчий зліт самобутньої майстрині відбувся десять років тому. На пройденому шляху - міжнародні фестивалі та виставки, конкурси, презентації та імпрези, незліченна кількість вдячних учнів за знання, отримані на майстер-класах. Вона досконало володіє численними техніками роботи з тканиною, а також засобами з виготовлення традиційної ляльки-мотанки.

Організатори запрошують на відкриття, перегляд та спілкування з майстром, а ще на вас чекає СЮРПРИЗ – розіграш призів (картина, сумка та лялька) від автора.

Виставка працюватиме в режимі роботи закладу протягом літа у відділі мистецтв (І поверх) обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м.Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.

Коментарі

Залиште свій коментар