Сьогодні, 25 травня у Кропивницькому в рамках проекту «Спортивне місто – здорова нація» відбулися сімейно-спортивні вихідні. Захід організувала команда народного депутата України Олександра Горбунова, передає журналіст Кропивницький.UA.

Розпочалося свято з Велодня-2019. Традиційно учасники зібралися на фортечних валах. Сформувавши колону, майже тисячу велосипедистів на своїх двоколісних вирушили вулицями Кропивницького. Зробивши зупинку для загального фото по вулиці Соборній, власники двоколісних продовжили рух по вулиці Тельнова, проспектом Університетським та зробили ще одне спільне фото біля ЦНТУ.

Проїхавши вулицями Попова - Героїв України - Яновського та Садовій, подолавши загалом майже 15 кілометрів, велосипедисти фінішували у парку Перемоги.

- Ми не випадково фінішували сьогодні у міському саду, - розповідає ініціатор сімейно-спортивних вихідних, нардеп Олексадр Горбунов. - Ще декілька років тому спілкуючись з велоспільнотою Кропивницького ми говорили про те, що у нас в місті немає велосипедних доріжок, облаштованих місць для займання спортом. Тому ми спеціально розробили такий маршрут, щоб фінішувати у парку Перемоги, у якому якраз розпочалася реконструкція. Я переконаний, що він поверне свою славу улюбленого місця відпочинку кропивничан.

На данном изображении может находиться: небо, дерево, облако, велосипед, на улице и природа

Журналіст Дмитро Семенюк бере участь у велоднях щороку. Говорить, це чергова можливість власникам двоколісних нагадати про себе місцевій владі.

- Мені щоразу дуже приємно долучатися до такої великої спільноти велосипедистів. А також хочеться вкотре закликати наших чиновників якнайшвидше створити у місті велосипедну інфраструктури. І взагалі прислухатися до потреб та вимог кропивницьких велосипедистів.

Цього дня на учасників сімейно-спортивних вихідних чекала не лише смачна польова кухня. Також усі охочі могли спробувати свої сили та повеслувати на каяках по річці Сугоклея. 

- Я сьогодні перший раз веслував на каяках і скажу вам, що це дуже захоплююче та драйвово. Такого в Кропивницькому ще не було і це дуже круто, - сказав Ярослав Гордієнко.

 - Одномісні та двомісні каяки придбали за кошти Державного бюджету для обласної станції туризму. Кожен бажаючий, який долучився до сімейно-спортивних вихідних, мав можливість повеслувати на байдарках разом зі своїми сім'ями, під пильним наглядом наших рятувальників, виконуючи усі рекомендації щодо бепеки на воді. Я вважаю, що черговий експеримет у нас вийшов вдалий, - сказав Олександр Горбунов.


БІЛЬШЕ СВІТЛИН У ФОТОРЕПОРТАЖІ

На данном изображении может находиться: велосипед, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 3 человека, велосипед и на улице

На данном изображении может находиться: Тігран Хачатрян и Олександр Горбунов, люди улыбаются, велосипед, небо, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Oleg Bilobabchenko, люди улыбаются, на улице

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Виктор Стерпул, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Олександр Левченко и Виктория Лысенко, люди улыбаются, велосипед, обувь и на улице

На данном изображении может находиться: Vladimir Marus и Владимир Заниздра, люди улыбаются, люди стоят, на улице и текстНа данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Дарья Гребенюк и Ярослав Гордиенко, люди улыбаются, люди стоят, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Євген Савранський, люди улыбаются, на улице

На данном изображении может находиться: 3 человека, велосипед, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Олександр Горбунов и Виктория Лысенко, небо, дерево, облако, велосипед и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, облако, небо, толпа, дерево, мотоцикл и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, облако, небо, дерево, велосипед и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, небо, дерево, толпа, велосипед и на улице

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Вадим Гуцул, Виктория Лысенко и Олександр Левченко, люди улыбаются, велосипед, на улице и природа

На данном изображении может находиться: Олександр Горбунов, дерево, растение, на улице и природа

На данном изображении может находиться: небо, дерево, облако, велосипед, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Олександр Горбунов, люди улыбаются, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: небо, облако, на улице, природа и вода

На данном изображении может находиться: 2 человека, небо, облако, на улице, природа и вода

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди стоят, облако, небо, на улице, вода и природа

На данном изображении может находиться: 1 человек, облако, небо, на улице, вода и природа

На данном изображении может находиться: 2 человека, на улице, природа и вода

На данном изображении может находиться: небо, облако, дерево, на улице, природа и вода