Сьогодні, 15 березня, у фойє обласної філармонії відбувся Перший Кропивницький молитовний сніданок. Захід, який провели за ініціативи народного депутата України Олександра Горбунова, об'єднав у спільній молитві за владу, дітей та мир півтори сотні людей, які мають різні віросповідання, професії, життєві та політичні погляди. Почесними гостями молитовного сніданку стали державні управлінці, керівники правоохоронних органів, військовослужбовці, громадські діячі, представники бізнесу, медики, діячі культури, представники одинадцяти релігійних конфесій. Передає журналіст Кропивницький.UA.

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Олександр Горбунов, люди стоят

         Ініціатор молитовного сніданку О. Горбунов та Заслужена артистка України Анжеліка Рудницька

Ведучими молитовного сніданку стали Заслужена артистка України Анжеліка Рудницька та ініціатор заходу, народний депутат України Олександр Горбунов. На початку до присутніх з вітальним словом звернувся Єпископ Кропивницький та Голованівський Марк.

У цьому залі зібралися люди різні за віком, статтю, вірою, світоглядними та релігійними переконаннями. Але в цьому різноманітті не треба бачити підставу для того, щоб будувати навколо себе стіну. Навпаки, Бог створив нас такими різними, щоб одне одного доповнювати. І дав різні стежки, щоб ми мали потребу одне в одному. Наше бажання зібрати вас та познайомити між собою, щоби ви віднайшли єдність. Адже, коли ми єдині та звертаємося до Бога, то він нам обов'язково допомогає. Бажаємо, щоб ця трапеза об’єднала усіх нас гарним враженням, спілкуванням та спільною молитвою, - зазначив Владика.


                                                 Єпископ Кропивницький і Голованівський Марк

Під час сніданку та спілкування запрошені насолоджувалися чудовою музикою у виконанні камерного оркестру «Концертіно» під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Наталії Хілобокової та вихованців студії вокального мистецтва «Антарес». 

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят и свадьба

                                                       Вихованці студії вокального мистецтва "Антарес"

Цього дня у фойє філармонії були присутні не лише гості з Кропивницького та області. Зі столиці на молитовний сніданок приїхали Заслужена артистка України Анастасія Приходько, нардепи Дмитро Лінько, Максим Поляков та Іван Крулько.

Я хочу сказати, що ми є країною, де існує Всеукраїнська Рада церков та релігійних організацій. Мало, де є така організація, яка об’єднує усі конфесії, які сидять за одним столом, які вирішують в діалозі ті питання, які стосуються духовного життя. І це ще одна унікальна здатність українців вести між собою діалог. Я хочу побажати усім нам, щоби той міжконфесійний мир, який у нас є, щоб він укріплювався. Щоби українська церква та духовність ставали міцнішою. Щоб українські люди ставали щасливішими від того, що вони роблять правильний вибір, правильний вибір тоді, коли його потрібно робити, - сказав Іван Крулько.

                                                         Народний депутат України Іван Крулько

                                                                Співачка Анастасія Приходько

Також до учасників молитовного сніданку звернулися військовослужбовці 3-го полку спецпризначення імені Князя Святослава Хороброго. Адже саме завдяки їм жителі Кропивницького мають можливість насолоджуватися кожним днем, будувати сім’ї та мирно жити.

Там, на сході України, де зараз йде війна, молитва присутня щодня. У 2014 році, коли вона лише почалась, наші добровольці не мали ні військової форми, ні бронежилетів, але мали з собою молитву, яка усіх нас оберігала. З нами Бог, з нами Україна, - зазначив боєць третього полку  Вадим Довгорук.

На данном изображении может находиться: 3 человека

                                                Бійці 3-го полку Вадим Довгорук та Василь Петринка

Під час заходу, присутні молилися за владу, на плечах представників якої завжди лежить велика і серйозна відповідальність і непрості рішення. За дітей, які потребують захисту та повноцінного життя та звісно за мир. Привітання з Вашингтону з приводу проведення Першого Кропивницького молитовного сніданку зачитав координатор регіональних молитовних сніданків в Україні Віталій Орлов. 

На данном изображении может находиться: 3 человека, костюм и свадьба

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит, костюм и текст

                       Координатор регіональних молитовних сніданків в Україні Віталій Орлов

Ініціатор молитовного сніданку Олександр Горбунов переконаний, такі заходи ведуть до єднання, діалогу та співпраці.

Ціль, яку ми ставили перед собою – це можливість дати нашому суспільству, яке надірване політичними емоціями та амбіціями, зрозуміти, що світ єдиний. І треба об’єднуватись не навколо власних амбіцій та ідолів, а навколо Бога. Кожному, хто не бачиться щодня і має певні протиріччя, за спільним столом треба знайти рішення проблем, а молитва у цьому усім нам допоможе. Усі повинні зрозуміти, що місто та країна повинні бути єдиними, а світ один для всіх. Я думаю, що це момент істини і можливість подумати кожному з нас над тим, що буде завтра, - Олександр Горбунов.

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди стоят

Завершили захід спільною молитвою дев'яти представників церков і релігійних організацій та виконанням церковного гімну «Боже великий, єдиний, нам Україну храни». За словами Олександра Горбунова, разом з оргкомітетом мають намір зробити Молитовні сніданки традиційними та проводити їх у Кропивницькому щороку.

На данном изображении может находиться: 11 человек, в том числе Владимир Заниздра и Олександр Горбунов, люди улыбаются, люди стоят, костюм и в помещении

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди стоят и костюм

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят

                                   Головний равін Кропвиницького Дан Закута

На данном изображении может находиться: 16 человек

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Oleksandr Kozlovskyi, люди стоят, костюм, свадьба и в помещении

На данном изображении может находиться: 6 человек, в том числе Вадим Гуцул, Тетяна Бородіна, Олександр Лещенко и Александр Цертий, люди стоят и костюм

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Геннадий Сябренко, люди сидят

                      головний лікар війського госпіталю Геннадій Сябренко та Олена Кузніцова

Активіст Ігор Козуб та депутат міськради Валентина Яремчук

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Олександр Горбунов, люди улыбаются, костюм

На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Александр Чумак и Игорь Андрощук, люди стоят

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят и текст

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Наташенька Селецкая, Олександр Горбунов и Ольга Присяжнюк, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Тігран Хачатрян, люди стоят и текст

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Олександр Горбунов, Лариса Онул и Олена Степанок, люди улыбаются, люди стоят и текст

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Олександр Горбунов, люди улыбаются, люди стоят и костюм