28 березня о 12-00 год. в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття персональної виставки скульптурних мініатюр Володимира Крутоуса «Мені!». 

Скульптурною мініатюрою, зокрема військово-історичної тематики, чоловік займається понад двадцять років. За цей час створив понад тисячу робіт, значна частина з яких знаходиться у приватних колекціях в Україні, Данії, Канаді, Німеччині, Норвегії, Польщі, Росії, США.

Мініатюра Володимира Крутоуса має напрямки: українська (починаючи з давніх слов’ян та закінчуючи вояками УНР), іноземна (Польща, Туреччина, Франція), релігійні однострої та краєзнавча. Усі мініатюри створені на основі історичних матеріалів та досліджень майстра. Військові відтворюють одяг, амуніцію та озброєння, характерні для певної епохи, а релігійні – одяг православного, католицького та протестантського духовенства. 

Твори виготовлені в єдиному екземплярі в масштабі. При їх створенні в техніках різьблення та авторських новацій використовуються такі матеріали: деревина, пінопласт, жерсть, нитки, фарби, папір, дріт.

Експозицію нинішньої персоналії складають понад сто мініатюр із серій: «Янголи-охоронці», «Козаки» та «Історична портретна галерея», створених у 2013-2019 роках. Доповнюють виставку кольорові фото Володимира Крутоуса різних років, що презентують його на виставках декоративного мистецтва та під час роботи на телебаченні, а також інсталяція «Майстерня митця» з предметів творчої праці та інших матеріалів, що використовуються митцем під час створення мініатюр.

Коментарі

Залиште свій коментар