У Кропивницькому відсьогодні працюють два з трьох басейнів міста. Рішення про відкриття з 1 червня басейнів, спортзалів та фітнес-центрів ухвалила обласна комісія з питань надзвичайних ситуацій, повідомляє Суспільне. 

У фітнес-клубі у мікрорайоні Волкова на адміністративній стійці є дезінфектори, усім вимірюють температуру. З підвищеною температурою не пускають – говорить директорка з роботи з клієнтами Антоніна Краснопольська. Кропивничанка Наталія Дзюбенко каже, що найкраща новина останнього часу для неї стала – відкриття басейну: "Три місяці не ходила, для мене це було і фізично важко, і по здоров’ю відчуваю різницю. Рушник я взяла свій, температуру мені поміряли".

У басейні можуть одночасно знаходиться не більше 6 людей, відсутні групові тренування. Очищення води відбувається автоматично – система складається з трьох рівнів: це хлор, кварцування і пісок.

Басейн в бласній спортивній школі олімпійського резерву "Надія" не працює. "У нас є люди, які можуть займатися в абонементних групах, є наші вихованці, які займаються у спортивних групах. Над графіком ми зараз працюємо, це найбільш важке питання, – каже директор школи Станіслав Рой, – вода дезінфікується під впливом гідролізу, тобто ми її гіперхлоруємо, і це надходження хлору у нас автоматично регулюється".

Спортивно-оздоровчий комплекс у мікрорайоні Новомиколаївка під час карантину не припиняв працювати. Чому, пояснює голова громадської організації "ФанКлуб" Гарік Хачатрян: "Ми працюємо згідно законодавства, у нас створена громадська організація і займалися тільки її члени, за законом у басейні і спортивних залах могли водночас перебувати не більше 10 чоловік". Як працював басейн, розказала адміністраторка комплексу Тетяна Харабар. "Приходе клієнт, ми говоримо, що потрібно обробити руки, міряємо температуру, видаємо бахіли, рукавички, людина проходить в роздягальню".

Юлія Щіголева каже, що ходила на тренування під час карантину. "Добре, що була можливість тримати себе у формі і фізичній, і психологічній. Не боялася ходити на тренування. Тому що всі заходи безпеки виконувалися, і я за своїм здоров’ям і безпекою теж завжди слідкую".

За словами головної санітарної лікарки області Надії Оперчук, використання у басейнах озонування і хлорування води унеможливлює зараження коронавірусом: "Для того, щоб впевнитися, що вода відповідає вимогам санітарних правил, можна зробити аналіз води. Це може зробити обласний лабораторний центр"Говорить, результати аналізів води з басейнів будуть готові протягом трьох днів.

Коментарі

Залиште свій коментар