Сьогодні, 27 липня у Кропивницькому, за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова, відбулося спортивне свято для дітей з особливим потребами. Захід пройшов на території Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Повідомляє журналіст сайту Кропивницький.UA.

Вихованцям та їх батькам організатори забезпечили чудовий настрій, підготували цікаві естафети та подарунки. Помічник народного депутата України, Сергій Ларшин зазначив, що Олександр Горбунов постійно підтримує у місті усі спортивні заходи.  

 - Ми проводимо спортивні заходи у різних напрямках. Сьогодні ми з радістю долучилися до організації спортивного свята для діток. Запевняю вас, що ми зустрічаємось не востаннє, ми будемо це робити постійно, аби разом весело та з користю проводити ваше дозвілля. 

 - Сьогодні у нашому Центрі реабілітації ми розпочинаємо активну роботу у спортивному напрямку. У нас відкрився чудовий спортивний зал, а тепер разом з нашими дітками ми будемо активно розвиватися ще й у спорті, - зазначила керівник закладу Лілія Місюня.


Учасники спортивного свята брали участь у п'яти видах естафет. Розділившись на дві команди - "Вікторія" та "Сонечко", діти  перекочували футбольні м'ячі, переносили кубики, кидали м'ячі на влучність в обруч, випробували свої сили у дартсі та фрізбі. Цього дня не було переможців та призерів, грамоти за активну участь у змаганнях від народного депутата України Олександра Горбунова отримали усі вихованці Центру реабілітації дітей-інвалідів. 

Також кожному учаснику вручили солодкі подарунки та морозиво. Після спортивного свята діти разом з батьками та організаторами зробили спільну світлину на згадку. 

Коментарі

Залиште свій коментар