У Кропивницькому тривають роботи по впорядкуванню Масляниківського кладовища. Нині на цвинтарі капітально відремонтували покриття проїздів та пішохідних доріжок. Роботи виконують за кошти Державного бюджету, які були направлені за сприяння народного депутата України Олександра Горбунова.

За словами нардепа, спочатку планувалося привести до ладу три кладовищі нашого міста. Окрім Масляниківського ще Далекосхідне та Лелеківське. Однак порадившись з громадою нашого міста, в якості експерименту вирішили розпочати саме з Масляниківського.

Як ми ставимось до пам’яті наших рідних та близьких, так і діти наші будуть ставитись до нас. Взагалі я вважаю, що ставлення до пам’яті чи не найбільш яскраво показує різницю між цивілізацією та безкультур’ям. Якщо мені не зраджує пам'ять, то за всі часи незалежності ніхто не повертався до цієї теми у нашому місті. Погодьтесь, що той стан, в якому кладовища зараз знаходяться, бажає кращого. Чи потрібно приводити до ладу у нашому місті кладовища, я вирішив порадитись з містянами, аби почути їхню думку. Частина людей висловилася, що більше потрібно робити для живих, інші ж погоджувалися зі мною. Тому в якості експеримент ми вирішили розпочати з Масляниківського кладовища, щоб подивитись, як це буде сприйнято громадою. Зараз вже виконано приблизно половину робіт. Завершення буде весною. Але вже зараз я чую відгуки, що справа, яка розпочата – дуже потрібна і привернула до себе неабияку увагу, - сказав Олександр Горбунов.

Окрім асфальтування доріжок, навесні на Масляниківському кладовищі також облаштують паркувальні місця для автомобілів. Народний депутат України акцентував увагу на тому, що робота у цьому напрямку продовжиться і наступного року.  

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: дерево, небо и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: небо, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: дерево, небо и на улице