Сьогодні, 17 травня у Кропивницькому відбулися урочистості приурочені до Всесвітнього Дня вишиванки. З цієї нагоди на площі перед міськрадою пройшла акція під назвою "Вінок єдності".  Передає журналіст сайту "Кропивницький.UA".  

Під час заходу школи міста взяли участь у жеребкуванні, таким чином визначаючи, які області школярі будуть вишивати на стрічках до вінка.  Готову вишиту роботу містянам презентують на День незалежності України.

"В минулому році діти працювали над рушник з гімном України та картою України. Цього року відбувається акція під назвою “Вінок єдності”. В такий спосіб учні вивчають традиції України, патріотично виховуються. Сьогодні кожна школа під час жеребкування витягнула для себе ту область України, орнаменти якої вони і будуть вишивати. Готовий вінок презентують 24 серпня, з нагоди Дня Незалежності України"- повідомила під час урочистостей Лариса Костенко, начальник управління освіти міської ради.

Також з нагоди Всесвітнього Дня вишиванки перед міськрадою відбулася концертна програма та розгорнувся ярмарок. На ньому можна придбати вишиванки ручної роботи, український стилізований одяг, віночки та прикраси для волосся. Також керамічний і глиняний посуд, прикраси, вироби з фоамірану та бісеру. 


Коментарі

Залиште свій коментар