Відповідне рішення затвердив виконавчий комітет міської ради під час засідання, 14 липня. За інформацією начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Віктора Житника, мережу міських автобусних маршрутів загального користування доповнять маршрутом №114. Повідомляють у прес-службі міськради. 

Він курсуватиме від мікрорайону Никонорівка по вулиці Шкільній, Микитенка, Бобринецький Шлях, Паризької Комуни, Садовій, Яновського, Вокзальній, Євгена Тельнова, по проспекту Університетському до гіпермаркету “Епіцентр”. 

Та маршрутом №119, який відправлятиметься від вулиці Чайковського і рухатиметься вулицями: Запорізькій, провулку Степовому, вулиці Степана Разіна, Харківській, по провулку Об’їзному, Полтавській, Євгена Маланюка, Чикаленка, по провулку Училищному, вулиці Вокзальній, Євгена Тельнова, Соборній, Великій Перспективній, провулку Васильківському, вулиці Островського, через площу Богдана Хмельницького, по вулиці Преображенській, Новгородській, назад до вулиці Чайковського.

Також рішенням виконавчого комітету міської ради кількість автобусів на маршруті №111-а збільшено з трьох одиниць до чотирьох.

Коментарі

Залиште свій коментар