12 березня близько 19.30, співробітники Виправної колонії (№6)» під час патрулювання прилеглої території з боку вулиці Куроп’ятникова помітили громадянина, який мав намір здійснии перекид через основну огорожу установи. Повідомляється на сторінці ВК уFacebook. 

Піді час поверхневого догляду особи заборонених речовин виявлено не було. Оглянувши прилеглу територію, на відстані близько двох метрів біля дерева було помічено невідомий згорток, обмотаний прозорою липкою стрічкою.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

Про даний факт було повідомлено до чергової частини Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції (далі – ГУ НП) України в Кіровоградській області. По прибуттю на місце пригоди слідчо-оперативної групи працівниками поліції було проведено огляд вищевказаного згортку та встановлено, що в ньому містились дев’ять поліетиленових пакетиків, в яких знаходилась речовина невідомого походження у виді кристаликів білого кольору, а також речовина рослинного походження в подрібненому стані сіро-зеленого кольору з характерним запахом. 

В подальшому співробітниками слідчо-оперативної групи було задокументовано факт вилучення вищевказаних речовин. Дана подія зареєстрована в Книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в установі та внесена до Журналу єдиного обліку Кропивницького відділу поліції ГУ НП в Кіровоградській області. 

Пакетики з підозрілою речовиною відправлено на експертизу для встановлення її походження, ваги тощо.На данном изображении может находиться: на улице

Нет описания фото.

Коментарі

Залиште свій коментар