У Кропивницькому розпочалася акція "Добра книга", учасники якої збирають гроші на потреби онкохворих дітей, які лікуються в дитячій обласній лікарні. Про це Суспільному розповіла організаторка акції, співзасновниця Міжнародного благодійного фонду "Янгол життя" Ольга Присяжнюк.

За словами Ольги Присяжнюк, бажаючих долучитися до акції просять виставити на продаж у соцмережах книги з домашніх бібліотек: "До посту на своїй сторінці потрібно додати вартість книги, гештег #добра_книга, реквізити благодійного фонду і те, що це на підтримку онкохворих дітей".

Тимчасово виконуюча обов’язки завідувача вділення гематології дитячої обласної лікарні Ольга Гержева розповіла, що відділення заповнене повнісю – лікують 20 дітей: "Потрібно поповнювати фонд інфузоматів, тому що вони часто виходять із ладу. Вартість одного інфузоматора не менше 17 тисяч. За розрахунками, на одного хворого має бути не менше чотирьох інфузоматів, а у нас їх усього 17 на 20 дітей".

Акція "Добра книга" триватиме до 21 липня. Тоді і стане відомо, скільки грошей зібрали для гематологічного відділення дитячої обласної лікарні.

Коментарі

Залиште свій коментар