У середу, десятого липня, до Кропивницької виправної колонії (№6) намагались перекинути невідомий згорток. Про це йдеться на сторінці установи в мережі Facebook.

Так, в ході відпрацювання оперативної інформації, співробітниками оперативного відділу  в коридорі їдальні для осіб, що утримуються в установі, був затриманий засуджений. Після здійснення перекиду невідомого згортку на плац адміністративної будівлі з боку вулиці Куроп'ятникова він підняв пакунок, але, побачивши, що до нього наближаються співробітники оперативного відділу, почав тікати до внутрішнього дворику їдальні. 

Забігши в коридор їдальні, засуджений відкинув згорток вбік від себе. Під час затримання порушник почав всіляко перешкоджати проведенню його особистого обшуку, а саме розмахував руками та проявляв ознаки буйства. Після чого засудженого неодноразово було попереджено про те, що якщо не припинить свої протиправні дії, то до нього будуть застосовані спеціальні засоби. 

Але на зауваження та попередження особа не відреагувала і продовжувала свої протиправні дії, тому за командою чергового помічника начальника установи було застосовано наручники до заспокоєння. 

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, працівниками якої після розкриття даного згортку всередині виявлено речовину рослинного походження в подрібненому стані сіро-зеленого кольору з характерним запахом.

Дана подія зареєстрована в Книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в установі та внесена до Журналу єдиного обліку Кропивницького відділу поліції ГУ НП в Кіровоградській області. Вилучену речовину відправлено на експертизу.


Коментарі

Залиште свій коментар