Про це під час засідання регіональної ради професійної освіти повідомив головний спеціаліст відділу закладів освіти управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Левошко, інформує "Кропивницький.UA" з посиланням на прес-службу Кіровограсдкої ОДА.

Він, відзначив, що зазначені навчально-практичні центри створюються на базі вже діючих закладів професійної освіти. Так, у професійно-технічному училищі №38 (смт Голованівськ) навчатимуть фахівців з професій електротехнічного виробництва, а на базі ПТУ №16 (м. Мала Виска) відбуватиметься підготовка спеціалістів зі зварювальних робіт. Передбачається, що у новостворених закладах навчатимуться учні з усієї області, а також стажуватимуться та проходитимуть курси перекваліфікації фахівці з відповідних спеціальностей з усієї України.

Загалом, на закупівлю навчального обладнання з державного бюджету було виділено 2,3 млн. грн. – для навально практичного центру у Малій Висці та 630 тис. грн. – для навально-практичного центру у Голованівську. Окрім того, з обласного бюджету для ремонту будівель та обладнання приміщень майбутніх центрів виділено по 260 тис. грн.

Коментарі

Залиште свій коментар