Реконструкція парку Перемоги у Кропивницькому розпочалася в  березні 2019-го року за ініціативи народного депутата України VIII скликання Олександра Горбунова, якому вдалося залучити кошти з Державного бюджету. Кошторис проєкту  складає близько 38 мільйонів гривень.

У парку вже облаштували пішохідні доріжки, відновили сходи, встановили лавки та сміттярки, виконали озеленення і освітлення території. Сьогодні підрядники продовжують реконструкцію і в знак поваги до міста та його жителів кілька тижнів тому презентували декоративну  арку, яку містяни вже облюбували для фотосесій. А сьогодні зробили ще один подарунок: встановили ще одну фотозону - місток для шанувальників гарних світлин. Незабаром під цим містком, запевняють будівельники, буде об лаштована невеличка штучна водойма.

Роботи з реконструкції парку триватимуть ще кілька місяців, адже заплановано  ще чимало. Вже незабаром тут з’являться камери відеоспостереження. І ми одразу встановимо в парку дитячі майданчики. Територію під них вже облаштували. Також у парку будуть облаштовані футбольне поле, волейбольний та тенісний майданчики. Обов’язково збудуємо громадську вбиральню. На території парку працюватимуть фонтанчики питної води. Повне завершення реконструкції парку, у разі сприятливих обставин, планується до Дня міста.

Джерело: міська рада Кропивницького 

Відео з Facebook сторінки Олександра Горбунова 

Фото Максима Гуцалюка

Коментарі

Залиште свій коментар