У pамках опеpації «Мак» поліцейські Кіpовогpадщини виявили та вилучили близько 3 тисяч pослин коноплі. Пpо це повідомили у сектоpі комунікації Нацполіції  в області, інформує "Кропивницький.UA".

Нарковмісні рослини зростали на одному з полів у Новомиргородському районі і були сховані між рядами соняшнику. У результаті проведених заходів рослини вилучено, а відібрані зразки направлено для проведення експертизи до Кіровоградського НДЕКЦ МВС України. Нині працівники поліції продовжують досудове розслідування, розпочате за ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Зпочатку оперативно-профілактичного відпрацювання «Мак» працівниками поліції на території області виявлено 106 незаконних посівів нарковмісних рослин. За усіма фактами розпочато кримінальні провадження, вилучено близько 84 тисяч нарковмісних рослин, з яких 4,6 тисяч – маку та майже 80 тисяч – коноплі.

24 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Коментарі

Залиште свій коментар