Із початку нового навчального року проєкт «Сучасна шкільна їдальня» буде запроваджений одночасно в 48 загальноосвітніх закладах Кіровоградщини. Поступово до його реалізації долучаться усі школи області. Про це повідомив керівник управління освіти й науки ОДА Володимир Таборанський під час брифінгу журналістами, повідомляє прес-служба міськради.

За словами посадовця, у рамках реалізації загальної стратегії безпечного та здорового освітнього середовища пріоритетним є зміна підходу до харчування дітей. Тож проєкт «Сучасна шкільна їдальня» буде впроваджуватися у декілька кроків.

Перший крок – закупівля нового обладнання для харчоблоків. На це передбачено 11,5 млн грн. Відповідно з державного бюджету виділили 9,4 млн, а з місцевих – 2,1 млн.

Другий крок – ремонт харчоблоків і зон для споживання їжі. Із місцевих бюджетів на це виділили 3,8 млн грн. Третій і один із найважливіших кроків, як пояснив Володимир Таборанський, – організація харчування школярів за новими методиками.

У нових підходах до організації харчування дітей врахують як вимоги санітарної служби, так і побажання дітей та батьків. Зокрема йдеться про приготування страв за новими рецептами, розробка дабл-меню (дітям пропонуватимуть дві-три страви на вибір) і мультипрофільне харчування за принципом «шведського столу».

Коментарі

Залиште свій коментар