Минулими вихідними у Кропивницькому вдруге зарибили Сугоклею. У став річки випустили чотири тонни мальків товстолоба, білого амура та коропа.  За словами ініціатора зариблення, народного депутата України Олександра Горбунова рибу запустили у Сугоклею за Державні кошти.

 - Весною я зробив це за власні кошти, а потім вивчав думку громадськості наскільки це потрібно і що про це думають люди. Навіть не сподівався на таку підтримку громади Кропивницького стосовно необхідності вирішення питання не допущення заростання річки Сугоклея водоростями. Другий раз зариблення вже відбувається за Державні кошти. Я дуже вдячний Держрибагенції за розуміння, відгук і підтримку в цьому питанні. Дуже сподіваюсь, що результат теж буде позитивний, - сказав Олександр Горбунов. 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

За словами головного спеціаліста сектору іхтіології та регулювання рибальства Кіровоградрибоохорони Тетяни Волохової, у Сугоклею випустили 97 тисяч 500 екземплярів рослиноїдних видів риб. Маса однієї особини 40 грамів. Якщо не буде випадків браконьєрства, то уже через два-три роки риба підросте і її можна буде виловлювати.  

 - Зарибок було доставлено з Державної установи Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб. Ця річка використовується для любительського рибальства. Тому, вчергове закликаємо рибалок та громадські організації не порушувати правила любительського та спортивного рибальства. Бережно ставитись до навколишнього середовища. 

Нагадаємо, що Сугоклею зариблюють цього року уже вдруге. Навесні у став річки було випущено 700 кілограмів товстолоба та 300 кілограмів коропа. Місцеві жителі кажуть, що востаннє мальків запускали у цю водойму ще у 90-х роках.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят, небо, трава, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, борода, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, дерево, небо, растение, на улице, природа и вода

На данном изображении может находиться: на улице и вода

На данном изображении может находиться: Олександр Горбунов, стоит, на улице, вода и природа