Сьогодні, 30 травня, у Кропивницькому першу річницю свого створення відзначив "Університет третього віку "Натхнення". З цієї нагоди в актовій залі ЦДПУ ім. В. Винниченка відбулися урочистості. Повідомляє журналіст сайту "Кропивницький.UA". 

Привітати зі святом засновницю навчального закладу Фаїну Позднякову та три сотні поважних студентів завітали дуже багато гостей, серед яких був і народний депутат України Олександр Горбунов.

Фаїно Іллівно, я дійсно вражений тим, чим ви займаєтесь. Вам, як головній натхненниці університету, усім студентам зичу передусім здоровя, процвітання, натхнення рухатись вперед. І ніколи не дивіться у паспорт, нехай це роблять прикордонники та інші служби. Спасибі вам за ту науку, яку я від вас черпаю і памятайте, я завжди поруч, - зазначив у вітальному слові народний депутат України Олександр Горбунов.

Фото Олександра Горбунова.

Сьогодні безкоштовний навчальний заклад відвідує 300 студентів похилого віку. Засновниця університету Фаїна Позднякова подякувала усім, хто допомагав та сприяв його створенню, а також розповіла присутнім про свої плани на майбутнє.

-  Я дуже хочу, щоб наш університет «Натхнення» жив, процвітав та розвивався, щоб якомога більше студентів поважного віку ми залучили до навчання. Сьогодні в нашому закладі здобуває освіту три сотні містян, моя мрія, щоб їх було більше тисячі. А ще дуже хочу, щоб у Кропивницькому відбувся Фестиваль університетів третього віку, зараз я переймаю досвід Білорусі, яка уже реалізувала такий захід, - сказала Фаїна Позднякова.


Після урочистої частини для винуватців та гостей свята відбулася концертна програма.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.