Днями, співробітники Виправної колонії №6 під час догляду посилки, яка надійшла на ім’я засудженого, виявили заборонені речовини. Повідомляється на сторінці ВК у Facebook. В продуктах харчування, а саме в скибці нарізного батона було виявлено згорток, обмотаний клейкою прозорою стрічкою із порошкоподібною речовиною білого кольору.

В'язень, якому належала посилка, по теперішній справі відбуває покарання за ч. 1 ст. 309 КК України - незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. тож не дивно, що вилучена підозріла речовина, яку направлено на екпертизу до науково-дослідного експертного-кримінальналістичного центру виявиться дійсно забороненою.

Про даний факт було повідомлено до чергової частини Кропивницького відділу поліції ГУ НП України в Кіровоградській області. По прибуттю на місце пригоди слідчо-оперативної групи, працівниками поліції було проведено огляд вищевказаної порошкоподібної речовини та задокументовано факт її вилучення.
На изображении может находиться: еда
Нет описания фото.

Коментарі

Залиште свій коментар