За оперативною інформацією міських, районних управлінь, відділів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області станом на 8 лютого 2019 року порушення повітряно-теплового режиму зафіксовано в одному дошкільному навчальному закладі в м. Кропивницькому. Це ДНЗ №52, в якому температура повітря становила +18°С при нормативній +19-23°С. Про це повідомили у прес-службі Держпродспоживслужби, інформує "Кропивницький.UA".

Також порушення температурного режиму зафіксовано в приміщеннях 48 лікувально-профілактичних закладів. Зокрема, в Знам’янській амбулаторії, обласному протитуберкульозному санаторії для дорослих, фельдшерсько-акушерських пунктах температура повітря становила +16-19°С при нормативній не менше +20°С. Під час проведення планової перевірки обласного протитуберкульозного санаторію встановлено, що станом на 07 лютого температура теплоносія на виході з котла становила лише +30°С. В палатах і кабінетах обігріваються калориферами, які вимикають у неробочий час.

Також зафіксовано неналежні температурні показники в трьох лікувально-профілактичних закладах м. Кропивницького – це комунальне некомерційне підприємство «Кіровоградський обласний шкірно-венерологічний диспансер Кіровоградської обласної ради», Кіровоградська дитяча міська лікарня, стаціонар №2 та неврологічне відділення комунального закладу «Центральна міська лікарня». Температура в палатах і кабінетах становить +13-19°С.

У Долинському районі на тимчасових канікулах перебувають вихованці двох дошкільних навчальних закладів, що пов’язано з відпустками працівників. 7 ФАПів не укомплектовані працівниками, тому опалюються тільки під час роботи лікаря.

Коментарі

Залиште свій коментар