24 травня, у Кропивницькому в Льотній академії урочисто вручили дипломи слухачам проекту "Україна-Норвегія". Фахівцями з безпеки підприємницької діяльності стали 30 колишніх військовослужбовців. Повідомляє журналіст сайту "Кропивницький.UA". 

Заняття військових звільнених у запас та їх сімей розпочалося 23 лютого та тривало протягом декількох місяців. Навчання для слухачів проекту проводилось за кошти Норвезького Уряду. 

Вітали випускників ректор Льотної академії Сергій Неділько, помічник народного депутата України Олександра Горбунова, Валентина Бойко, головний лікар обласного госпіталю для ветеранів Генадій Сябренко, координатор проекту «Україна-Норвегія» від Міжнародного фонду соціальної адаптації Ольга Філіна та інші. 

- В цьому році проекту "Україна-Норвегія" 15 років. Стільки часу Норвегія підтримує наших військових звільнених у запас. Скажу, що не так багато країн допомагають Україні. Я переконаний, що наша тісна півпраця буде золотими буквами вписана в історію. Сьогоднішній випуск надзвичано важливий та знаковий. Свої дипломи ви зможете показати будь-якій європейській комісії. Вітаю вас із завершення курсу, - зазначив Сергій Неділько.

Фото Валентины Бойко Чирвы.

Від імені народного депутата України Олександра Горбунова слухачів проекту також привітала його помічник Валентина Бойко.

 - Для мене будь-який військовослужбовець - це вже герой. Людина, яка розвивається та прагне нових знань, нового досвіду, завжди буде цікава іншим. Від імені народного депутата України Олександра Горбунова хочу подякувати вам, ви дійсно майстри своєї справи! Окреме спасибі усій команді, завдяки якій цей проект реалізований і у нас в Кропивницькому, - зазначила Валентина Бойко.

Також в цей подяки від народного депутата України отримали керівник навчального закладу Сергій Неділько та координатор проекту «Україна-Норвегія» від Міжнародного фонду соціальної адаптації Ольга Філіна.

Фото Валентины Бойко Чирвы.

Фото Валентины Бойко Чирвы.

Коментарі

Залиште свій коментар