У Льотній академії НАУ (1 корпус, 317, 315 аудиторії) відбудеться Відбірковий турнір з робототехніки FIRSTLEGOLeague 2019. Відкриття  заплановане на 10.00. Повідомили сайту Кропивницький.UA у навчальному закладі.

Турнір вперше проводиться у м. Кропивницький, хоча Міжнародна програма FIRSTLEGOLeague відкриває вже 30-й сезон. Турнір об’єднує 98 країн світу та налічує до 40 000 учнівських команд, які займаються проектною інноваційною діяльністю з використанням сучасних технологій робототехніки.

Цього року Громадській організації Кластер «ІТ-Альянс 4.0» та Льотній академії НАУ вдалося долучити до турніру і наше місто. Метою проекту є надихнути дітей вивчати STEM-напрями в освіті: науку, технологію, математику, інженерію та програмування за допомогою конструктора LEGOEducation!

9 лютого, в Льотній академії НАУ збереться 12 дитячих команд з Кіровоградської, Полтавської,  Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської області віком від 9 до 16 років, щоб проявити свої найкращі якості: розум, кмітливість, спритність, згуртованість та креативність. Протягом дня вони будуть доводити журі, що саме їх проект найкращий та виборюватимуть путівку у фінальні Всеукраїнські змагання.

Вони презентуватимуть своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи на тему “Вперед на орбіту!”, змагаючись в наступних номінаціях:

●  Проект - діти покажуть свої дослідження та інноваційні ідеї-стартапи для вирішення реальної проблеми.

●  Гра Роботів - учасники проявлять свої навички в конструюванні роботів LEGO MINDSTORMS та їх програмуванні.

●  Основні Цінності - учні продемонструють як саме вони працюють разом, їх згуртованість та командний дух.

Глядачам та вболівальникам також гарантовано насичений та видовищний відпочинок з іграми та розвагами від партнерів заходу.

О 15:00 розпочнеться урочиста церемонія нагородження команд FIRST LEGO League. Саме тоді ми дізнаємося, хто ж стане чемпіоном, і які 6 команд продовжать боротьбу на наступному етапі турніру FIRST LEGO League 2019 в Києві.Коментарі

Залиште свій коментар