12 жовтня о 12-00 год. в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття персональної виставки творів відомого українського митця заслуженого художника України А.М.Янєва. Захід відбудеться в рамках започаткованого музеєм мистецького проекту серії художніх виставок «В майстерні художника» та презентація каталогу «Живописний всесвіт Анатолія Янєва».

Музейний проект має на меті популяризацію творчості художників-земляків  і передбачає влаштування персональних виставок та видання каталогів  з мистецтвознавчими статтями про митців, їх роздумами про образотворче мистецтво та власну майстерню,  репродукціями творів, які яскраво відображають творчі пошуки.

 Янєв Анатолій Микитович народився 15 грудня 1945 року в с. Митрофанівка Новгородківського району Кіровоградської області.

Заслужений художник України (2013). Член Національної Спілки художників України (1989). Перший лауреат обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «національна традиція» (2005).

На нинішній виставці представлено 45 живописних творів з авторського зібрання, написаних митцем в основному у 2017-2018 рр., та з колекції художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна різних років, а також графічні портретні доробки 1980-х рр.,  які експонуються вперше.

           

Коментарі

Залиште свій коментар