Сьогодні в обласному центрі стартувала наймасштабніша культурна подія року - Національний мистецький фестиваль "Кропивницький-2018". Захід проходить за ініціативи народного депутата України Олександра Горбунова.

Програма цьогорічного КроФесту буде цікавою найширшому колу глядачів. Для кропивничан та гостей міста на фестивалі діятимуть такі локації, як "Літературна толока", "Мистецтво просто неба", Театр: «Пошуки та експерименти», "Музика", «Живописний пленер». 

Крім цього, в рамках дитячої програми на вулицях міста пройдуть флешмоби, перфоманси та різноманітні майстер-класи. Виступлять зіркові гості Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, гурт «ТІК» і Анжеліка Рудницька з дитячим хором. А Львівський театр «Воскресіння» покаже вуличну виставу-казку «Принцеса і Людожер». Не залишаться поза увагою і діти, які лікуються в дитячих обласній та міській лікарнях Кропивницького - до них завітають Лікарняні клоуни з розважальною програмою.

Усі дні фестивалю триватиме живописний пленер - відомі художники України малюватимуть Кропивницький, а самі картини передадуть до обласного художнього музею.

Головним напрямком фестивалю, організованого Міністерством культури України, стане соціальний проект «Герої серед нас». Його мета - виявити і показати героїзм там, де його не звикли шукати - у повсякденному житті, серед тих, хто живе і працює поруч. Проект стане важливою смисловою частиною фестивалю, яка представить яскраві приклади особистого героїзму та самопожертви звичайних людей.

Програма фестивалю "Кропивницький" на 29 серпня

ТЕАТР: ПОШУКИ ТА ЕКСПЕРИМЕНТИ

Театр ім. М.Л. Кропивницького

16:00 Мала сцена

паМ’ЯТАти

інтермедіальний проект 18+

ідея/відео/дія в просторі: Оля Михайлюк

18:00 Велика сцена

TaRuta & OSDC ballet, Київ
«Дім» 12+
Вітальний перформенс

Вхід по запрошеннях

МИСТЕЦТВО ПРОСТО НЕБА

Театр просто неба

18:00 Вулиці та площі міста.

Театралізоване дійство

19:00 Театральна площа

ЦЕРЕМОНІЯ УРОЧИСТОГО ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ

Львівський театр «Воскресіння»

Студентський театр НаУКМА

Живописний пленер

10:00 – 20:00 Вулиці та площі Кропивницького

Художники малюють Кропивницький