У Кропивницькому по вулиці Героїв України, 26 облаштували сучасний спортивний майданчик для футболу та волейболe. Про це Кропивницький UA повідомив мешканець мікрорайону Сергій Кузьменко. За словами чоловіка, облаштувати футбольне поле на цьому місці мріяли давно. 

Подавали навіть проєкт на «Громадський бюджет», але тоді так і не вдалося зібрати необхідної кількості голосів. Каже, навіть думали про те, щоб самостійно облаштувати майданчик, але – це дуже дорого і для мешканців двору ця сума виявилась непідйомною.

 - Ми вирішили написати колективний лист-звернення до тоді ще діючого народного депутата України Олександра Горбунова, адже неодноразово чули, як він сприяє розвитку спортивної інфраструктури міста. Ідея зі створенням такого поля була підтримана, Олександр пообіцяв нам у реалізації цього проєкту. Незважаючи на складнощі у політичному житті нашої країни (ми вже чесно сказати і не очікували ні на що), вже сьогодні поле виявилось на своєму місці, як нам і обіцяли. Люди в захваті, діти вже не дочекаються можливості пограти. Під час будівництва ходили з усіх кутків району, як в музей. Для нас це дійсно знакова подія. Ми з нетерпінням вже чекаємо закінчення карантину! Приємно, що є люди, за словом яких є і результат!, - сказав Сергій Кузьменко.

Народний депутат України VIII скликання Олександр Горбунов зазначив, що футбольний майданчик встановили в рамках проєкту "Спортивне місто - здорова нація". 

 - Це один з останніх проєктів, які мені вдалося ініціювати і реалізувати за кошти Держбюджету у Кропивницькому ще, як народному депутату України VIII скликання. Різноманітні змагання, вуличні тренажерні комплекси, сучасні футбольні майданчики, які з'явились за останній час в місті ми називали проєктом "Спортивне місто - здорова нація" і це все реалізовано за Державні кошти. Я не хизуюсь, я радію з того, що вдалось! І це головне, - прокоментував Олександр Горбунов.

Коментарі

Залиште свій коментар