В Олександpії в pамках пpогpами «Безпечне місто» пpидбано додатково ще 15 камеp відеоспостеpеження, які планують встановити найближчим часом. Про це йдеться на сайті Олександрійської міської ради, інформує "Кропивницький.UA".
В рамках програми "Безпечне місто" на більш жвавих і аварійних перехрестях, у місцях скупчення людей та на в’їздах і виїздах з міста встановлено 17 камер відеоспостереження.
П'ять навчальних закладів також оснащені обладнанням відеоспостереження, у двох з них обладнання встановлено у 2019 році. Це НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№9 – спеціалізована школа», ОНКВ (ЗНЗ І-ІІІ ст.№17–ліцей», ЗНЗ І-ІІІ ст.15, НВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» та НВО «Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка–ЗНЗ І-ІІ ст.–школа мистецтв». 82 камери відеонагляду розміщені як ззовні по периметру шкіл, так і всередині приміщень. Наявність відеокамер забезпечує підвищення рівня безпеки дітей, недопущення проникнення в школи сторонніх осіб, попередження правопорушень в освітньому середовищі. За ситуацією у закладах цілодобово спостерігають чергові шкіл.


Коментарі

Залиште свій коментар