Двоє молодиків недалеко біля одного з міських стадіонів, вирішили розважитись споживанням наркотичної речовини та запивання цього дурману пивом. 23 та 22-річного городянина виявили під час патрулювання міста наряд роти особливого призначення. Про це повідомляють “Олександрійські новини”, інформує "Кропивницький.UA".

“У  них було виявлено та вилучено пристрій для куріння наркотичної речовини, а також вилучено наркотичну речовину близько 1 грама. Як пояснив 23 річний чоловік, речовина є рослинною коноплею яку він зберігав для власного вживання”, — повідомив подробиці події начальник сектору моніторингу олександрійського відділу поліції Сергій Козловський .

За фактом порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України. Наркотичну речовину вилучено та направлено на експертизу.

Відповідна стаття передбачає відповідальність за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту. Ці дії караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Коментарі

Залиште свій коментар