В Олександії повторно викрили швейне виробництво, в якому без належного оформлення трудових відносин працювала 31 особа. Про порушення були повідомлені відповідні служби, у тому числі, СБУ, нацполіція та держпраця. Про це йдеться на сайті міськради Олександрії, інформує "Кропивницький.UA".

На підприємця Северум були накладені штрафні санкції на суму 111 тис. грн., які так і не були сплачені. Підприємці застосували фіктивну схему: закрили підприємство і на цю ж адресу і з тими ж власниками зареєстрували нове виробництво – ПП «Сонар 997».

Перед повторним обстеженням, яке було здійснено 10 квітня 2019 року, управління економіки отримало від пенсійного фонду інформацію, що на підприємстві оформлено 9 найманих працівників із заробітною платою лише 1260 грн.

Але під час рейду на предмет дотримання вимог трудового законодавства було виявлено 29 працівників. Було викликано нацполіцію та державного інспектора з праці для визначення осіб, які знаходилися на підприємстві та складання протоколу про порушення. На запитання працівників нацполіції назвати свої прізвища та ім’я працівники відмовилися представитися, поліція щодо цього не вжила інших дієвих заходів.

Міською радою направлено звернення до Олександрійського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області для відкриття кримінального провадження. Відповідні рейди щодо перевірки підприємств-порушників будуть проводитися і надалі.

Коментарі

Залиште свій коментар