В Ценральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка, за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова, відбувся «Всеукраїнський конкурс читців сонетів Уільяма Шекспіра". Повідомляє журналіст сайту "Кропивницький.UA".

Участь у ньому брали учні 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні професійно-технічних та  студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації всіх форм власності. Метою конкурсу є залучення молоді до інтерактивного вивчення творів англійської літератури,  розвиток критичного мислення та навичок публічного мовлення, дослідження краси і складності поетичної мови Шекспіра і класичних тем.


Сьогодні від імені народного депутата України Олександра Горбунова, учасників конкурсу вітала його помічник Олександра Філімончук. 

 - Знаєте, я завжди захоплююсь людьми, які не бояться публічних виступів, вміють зацікавити та закохати в себе аудиторію, іноді навіть зовсім невідому для себе. Вміння гарно себе презентувати та розмовляти – це надзвичайна цінність у сучасному суспільстві. Впевнена, що подібні конкурси лише сприяють розвитку виконавської майстерності молоді та дають можливість усім учасникам та гостям долучитися до багатого мовного джерела геніального шекспірівського слова. 

Після виступу помічник вручила переможцям «Всеукраїнського конкурсу читців сонетів Уільяма Шекспіра" подарунки від народного депутата України Олександра Горбунова.

 - Спілка англійської мови щиро вдячна народному депутату України Олександру Горбунову за підтримку Всеукраїнського конкурсу читців сонетів У.Шекспіра, - висловила подяку організатор конкурсу,  заступник декана з навчально-виховної роботи Надія Іваненко. - Завдяки йому сьогоднішні переможці отримали цінні подарунки. Це надзвичайно важливо, що у нашому місті є такі люди, як Олександр Володимирович, який всіляко підтримує різного рівня заходи для молоді, адже молодь - це наше майбутнє.