15 травня близько 15.00 по вулиці Попова патрульними був зупинений автомобіль BMW X5 за порушення правил дорожнього руху, а саме проїзд перехрестя на забороняючий сигнал світлофора. При перевірці документів було встановлено, що водій не мав при собі реєстраційного документа на транспортний засіб. 

Про це в коментарі журналісту сайту «Кропивницький.UA» повідомила речниця патрульної поліції Кіровоградської області Яніна Ликова.

“При оформленні адмінматеріалів він відмовився пред’явити посвідчення водія та поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Щоб уникнути відповідальності, чоловік відштовхнув патрульного і вдався до втечі. Інспектори наздогнали порушника і застосували щодо нього кайданки, відповідно до статті 45 ЗУ «Про Національну поліцію»», - повідомила речниця поліції.

За її словами, чоловіка було затримано для встановлення особи і складання адмінматеріалів і доставлено до Кропивницького відділу поліції. По факту вчиненого порушення інспектори склали постанову по ч.1 ст. 126 КУпАП.

Коментарі

Залиште свій коментар