Сьогодні, 11 липня, під час прес-конференції стали відомі подробиці розслідування справи щодо угрупування «Білі леви», які назвали себе борцями з педофілами. Про це повідомив начальник управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва Сергій Чеботарьов

"Розпочато кримінальне провадження за фактами вчинення злочинів упродовж 2016-2017 років. Організована група "Білі леви" складала 21 особу, з них 13 неповнолітні. Так званим "Білим левам" інкримінують 13 епізодів тяжких злочинів. В ході розслідування найбільше здивувала зухвалість та жорстокість поведінки членів угрупування. Слідством було встановлено, що молодики  вимагали майно та гроші, забирали мобільні телефони. Також вони в якості покарання збривали чоловікам брови та малювали їх помадою", - розповів Сергій Чеботарьов.

За його словами, в іншому епізоді злочинної діяльності встановлено,що підозрювані забрали під час побиття телефон у чергової жертви, а потім знімали на відео знущання наступної жертви. Завдяки цьому  слідчим і вдалося вийти на все коло осіб злочинного угрупування. 

Коментарі

Залиште свій коментар