В рамках Національного мистецького фестивалю "Кропивницький", який розпочався 29 серпня та триватиме до 02 вересня, кропивничанам презентували перші історії соціального проекту "Герої серед нас". Перед ораторією "Великого бажайте" на Фортечних валах на великому екрані показали відеоролики про героя АТО Вадима Довгорука та пенсіонерку Людмилу Тютюненко, яка з перших днів війни допомагає українській армії. Повідомляє журналіст сайту Кропивницький.UA. 

Вадим Довгорук, боєць 3-го полку спецпризначення. Восени 2014 року отримав серйозне поранення у Донецькому аеропорту під час АТО. Після лікування повернувся на передову. А під час одного з обстрілів втратив руку й кілька днів пролежав на двадцятиградусному морозі. Далі був полон і обмін. Вадим вижив, та внаслідок обмороження йому ампутовали ще й обидві ноги нижче колін. 

Вадим втратив кінцівки, та не силу духу. Заснував проект «Сила нації», у рамках якого проводить спортивні змагання серед таких самих, як він, бійців, котрі отримали інвалідність у зоні АТО. У багатьох містах України вже проходили заходи, які він організовував. Вадим має намір повернутись до армії. Вважає, що не існує проблем, які б не змогла здолати людина. Власним прикладом хоче надихнути усіх, хто опинився у подібній ситуації.

Людмила Тютюненко – пенсіонерка, інвалід 2-ї групи, проте вона ні в кого не просить допомоги, більше того, з перших днів АТО допомагає українській армії. Зі своєї пенсії збирає гроші на допомогу тим, хто, захищаючи країну від агресора, має потребу відчувати підтримку. За роки бойових дій передала українським військовослужбовцям незліченну кількість потрібних речей (від харчів та одягу до цінної військової оптики). Залучила до своєї справи знайомих із Німеччини, які регулярно надсилають усе необхідне для бійців і ветеранів АТО. Серед волонтерів Людмилу знають як «тьотю Люду» та як людину з великим серцем.

Під час заходу на Фортечних валах ініціатор фестивалю "Кропивницький", народний депутат України Олександр Горбунов вручив відзнаки Вадиму Довгоруку та Людмилі Тютюненко. Опісля для глядачів відбувся духовний концерт Ансамблю класичної музики імені Бориса Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України.