11 липня, в ОДА відбулося засідання комісії із проведення конкурсу на розробку логотипу 100-річчя педагога Василя Сухомлинського. Конкурс розпочався у червні цього року і проводився у два етапи. Про це повідомляє прес-служба ОДА, інфомує "Кропивницький.UA".

Перший етап тривав до 1 липня. Другий – до 15 липня. За цей час 48 учасників представили на розгляд журі 60 проектів. Після жвавого обговорення члени відбіркової комісії зупинилися на трьох роботах. Відповідно, третє призове місце здобув проект логотипу, автором якого є учитель географії Витязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бобринецького району Володимир Перевєдєнцев. 

Друге почесне місце посіла робота Сергія Марущака, дизайнера рекламного агентства «Антураж А» з міста Кропивницького. Переможцем конкурсу став студент мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.В.Винниченка Микола Хворост, який є автором логотипу «Серце віддаю дітям».

Члени журі також запропонували переможцю конкурсу доопрацювати наявний проект, з урахуванням внесених ними пропозицій. У подальшому логотип буде візитівкою урочистих заходів та використовуватиметься як офіційна емблема під час відзначення 100-річного ювілею видатного українського педагога.

Переможців конкурсу буде відзначено цінними подарунками та дипломами обласної державної адміністрації.

Коментарі

Залиште свій коментар