У Кропивницькому стане більше освітлених вулиць, про це журналісту Кропивницький.UA повідомив народний депутат України Олександр Горбунов.  Кошти  на всі роботи  надійшли з Державного бюджету України.

Протягом чотирьох років моєї роботи, як народного депутата, під час кожної зустрічі з мешканцями нашого міста я отримую багато питань, пропозицій та прохань щодо освітлення вулиць та дворів. Я добре знаю про цю проблему. Цього року вдалося залучити кошти з Держбюджету на капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення більш ніж 20-ти вулиць Кропивницького, - зазначив нардеп.

Наразі вже освітлені вулиці Українська, Нікопольська, Чернігівська, Петра Тодоровського, Амурська, Криворізька, Панаса Михалевича, провулок Шахового, тупик Мінський та набережна р.Сугоклеї від вул. Прирічної до вул. Приміської.  

Роботи тривають на вулицях: Суворова, Якуба Коласа та  Верхній Прирічній, провулках Ламаний та Микитенка. На черзі капітальний ремонт зовнішніх мереж з виготовленням проектно-кошторисної документації провулків Глінки, Кар’єрного, Ольги Кобилянської, Кільцевого та  вулиці Олімпійської. 

Також будуть освітлені вул. Полтавська, 81, туп. Рибацький, вул. Паркова, вул. Новосибірська, пров. Ринковий, туп. Верхній, вул. Саратовська, пров. Новгородський 1-й та пров. Новгородський 2-й, вул. Кропивницького, 8