У Кропивницькому з нагоди відзначення 265-ї річниці заснування міста, відбудеться конкурс краси "Красуня ювілейного міста". Про це повідомили у прес-службі міськради, інформує "Кропивницький.UA".

Міська рада міста Кропивницького разом зі школою моделей «РІМО» під керівництвом відомого шоумена, дизайнера, переможця тревел-шоу «Світами за скарбами»  Олександра Працкова  оголошує конкурс для найгарніших, найпривабливіших та найщиріших дівчат "Красуня ювілейного міста".

"Давайте разом привітаємо наше місто з днем народження, разом оберемо драйвову, красиву, емоційну, енергійну, освічену красуню, і знову разом доведемо, що наше місто не лише танцювальна столиця України, не лише місто красивої історії та відомих людей, а й місто красунь", - йдеться у повідомленні.

Після заповнення заявки на участь та зустрічі з організаторами конкурсу, на учасниць чекає професійна фотосесія, заняття в школі моделей, уроки макіяжу, дефіле. 21 вересня 2019 року найкрасивіші дівчата привітають жителів Кропивницького з Днем міста! Напередодні свята онлайн голосування визначить найкращу - Красуню Ювілейного Міста 2019! 

Коментарі

Залиште свій коментар