Чотири з половиною роки проведуть в місцях позбавлення волі двоє братів, які протягом 2017 року промишляли у Кропивницькому районі і в обласному ценрі крадіжками кутника з металевих опор високовольтних ліній електропередачі. Про це йдеться на сторінці ПрАТ "Кіровоградобленерго" в мережі Фейсбук, інформує "Кропивницький.UA".

Вирок районного суду проголошено 27 лютого 2019 року. Судом також задоволено позов на відшкодування завданих енергокомпанії збитків у сумі 195 тисяч гривень.

В біографії цих мешканців села Грузького тюрма стала логічним підсумком численних протиправних діянь. Уродженці м. Донецька 1989 та 1987 років народження на промисел ходили разом. І не для того, аби прогодувати своїх малолітніх дітей, а щоб мати на чергову «дозу». Систематично крали, встигли також записати у свій послужний список більш тяжкий злочин – пограбування. Їх ловили, судили, штрафували… Можна лише уявити, з яким полегшенням зітхнули односельчани, коли братів нарешті відправили за грати.

Чи розуміли ці молодики, що зрізати метал з ліній електропередачі це не просто крадіжка, і чи знали, що законодавець трактує це як умисне пошкодження об’єктів електроенергетики? Наразі невідомо. Але точно відомо, що стаття 194-1 Кримінального кодексу України передбачає покарання до 15 років позбавлення волі у разі, коли дії зловмисників призведуть до тяжких наслідків.

Коментарі

Залиште свій коментар