У Кропивницькому заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська вручила  молодим батькам перші документи їх новонароджених малюків. Так, свідоцтва отримали родини Шульгіних, Брусників і Козяків. Повідомили Кропивницький.UA у прес-службі обласної юстиції.

Урочистості відбулися сьогодні, 13 березня, під час візиту Ірини Садовської до міського полового будинку з функціями перинатального центру II рівня.


"Я, як мама двох дітей, на власному досвіді знаю, як важливо насолоджуватися батьківством, а не витрачати час на бюрократичні процедури. Саме тому чудово, що зараз отримати свідоцтва про народження діток і довідки про їх місце реєстрації можна одразу в медзакладі", - відзначила Ірина Садовська.

Зі свого боку керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул додав, що з початку року свідоцтва про народження діток отримали 836 батьків.

Нагадаємо: проект із вручення перших документів малюків у пологових будинках на Кіровоградщині стартував наприкінці 2016 року. За цей час послугою скористалися понад 12 тисяч українців.


Коментарі

Залиште свій коментар