Завтра, 15 вересня, з нагоди Дня міста у Кропивницькому відбудеться свято для дітей-сиріт, яке організовує Благодійний фонд «Філія Добра». Про це йдеться на сторінці заходу  в мережі Фейсбук, інформує "Кропивницький.UA" 

Тож у День міста о 10.00 біля театру ім. Кропивницького «Філія Добра» влаштує розважальне свято для сотні дітей-сиріт з різних будинків-інтернатів Кіровоградської області, під назвою «Подаруй дитині крила».

За підтримки Кіровоградського ОЦДЮТ та Головного територіального управління юстиції в області на цьому заході для дітей пройдуть різноманітні яскраві та навчальні майстер-класи, на яких діти у формі гри вчитимуться виготовленню акварельних листівок, плетінню браслетів зі стрічок, танцювальним рухам. Та разом з аніматорами кожна дитина запише та оформить своє найзаповітніше бажання так, щоб воно обов’язково здійснилось!

За ініціативи Благодійної організації президентського фонду Л.Кучми «Україна» та у співпраці з Благодійним фондом «Філія Добра» стартуватиме всеукраїнський проект «Знання це дорога в майбутнє», завдяки якому вже 15 вересня кожна дитина-учасник благодійного заходу отримає художню дитячу книжку.

Наприкінці розважальної програми на всіх гостей цього свята очікує сюрприз  - танцювальний флешмоб, який влаштують діти-сиріти під гаслом «Кожен з нас це сила, кожен з нас - надія».


Коментарі

Залиште свій коментар