Жителі Кіровоградщини, яким призначено субсидію з жовтня 2018 року, отримають у березні готівку для оплати житлово-комунальних послуг за лютий. Таку інформацію сьогодні під час прес-конференції повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров, інформує Кропивницький.UA.

За словами посадовця, у квітні громадяни отримають кошти для розрахунку за спожиті послуги у березні, у травні - за спожиті послуги у квітні. Гроші пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд України одночасно з пенсією, згідно графіку виплат. Пенсіонери, які отримують виплати через банки  зможуть зняти свою субсидію через банкомати. Ті, хто отримують на пошті, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Тим жителям Кіровоградщини, які не є пенсіонерами грошові виплати будуть перераховувати через Ощадбанк. Для цього потрібно буде звернутись до найближчого відділення Ощадбанку і надати свій паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошоовго переказу кожному одержувачу буде відкрито персональний банківський рахунок  на який перераховуватиметься сума субсидії у подальшому.

Станом на перше січня 2019 року житловову субсидію отримували понад 130 тисяч домогосподарств області. 


Коментарі

Залиште свій коментар